Koncert walentynkowy

14 LUTEGO ZAPRASZAMY NA NIEZWYKŁY KONCERT WALENTYNKOWY „OD CZARDASZA DO KANKANA”

Muzyczna opowieść rozgrywa się w salonach dwojga arystokratów, którzy znudzeni codziennością postanawiają uciec w tajemnicy przed wszystkimi w nieznane. Tym samym pozostawiają obowiązki gospodarzy swojemu lokajowi i pokojówce. Zabawne sytuacje pomiędzy dwojgiem służących stają się doskonałą historią, na tle której rozbrzmiewają najpiękniejsze melodie z operetek: "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza", "Hrabina Marica" i wielu innych. Pośród nich zobaczymy porywającego choreografią straussowskiego walca, polkę oraz offenbachowskiego kankana.

Uteatralnione widowisko, swój radosny, wesoły i miłosny charakter, zawdzięcza wyśmienitej grze aktorów, śpiewaków i tancerzy sceny muzycznej. To świetna zabawa z dużą ilością muzyki, tańca i humoru.  Spektakl przygotowany przez Teatr Muzyczny IWIA.

Koncert Walentynkowy, 14.02.2017, godz. 18.00.
Bilety w cenie 40 zł/osoby do nabycia w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu (pn-pt, 7.00-15.00).

Rezerwacja biletów: 32/ 278 08 02, 531 614 667.