Koncert na Dzień Matki

MIĘDZYNARODOWA GRUPA OPEROWA SONORI ENSEMBLE W ZABRZU!!!!!!

VIVA OPERA - Gala Operowo-Operetkowa to barwny, dynamiczny i emocjonujący wieczór operowo-operetkowy przygotowany specjalnie z okazji Dnia Matki. Przewodnim tematem koncertu jest miłość i jej rozmaite odcienie, ukazana przez najsłynniejszych kompozytorów scenicznych. W programie nie zabraknie zatem lirycznych romansów, arii, duetów, brawurowych i efektownych popisów wokalnych oraz odrobiny subtelnego dowcipu. Śpiewacy znanej i lubianej Międzynarodowej Grupy Operowej Sonori Ensemble z Austrii, Czech i Polski zaprezentują ponadczasowe przeboje z dzieł najsłynniejszych kompozytorów m. in. Mozarta, Rossiniego, Verdiego, Pucciniego, Delibesa, Gounoda, Offenbacha, Straussa, Kalmana, Gershwina i innych. Słuchaczy z pewnością uwiedzie nastrojowy Duet Kwiatów, żartobliwa Arii Lalki, uwodzicielska Carmen, oraz inne zabawne postacie operetkowe i musicalowe. Wystąpią przed Państwem znakomici i uznani artyści operowi, soliści polskich i zagranicznych scen operowych, nagrodzeni na wielu międzynarodowych konkursach wokalnych. Towarzyszyć im będzie Przemysław Winnicki, znakomity polski pianista i kameralista, laureat wielu konkursów oraz stypendysta renomowanej Fundacji Kler. Całość wieczoru ubarwi słowo o muzyce, opowiedziany w niekonwencjonalny sposób. Zapraszamy na niepowtarzalny wieczór operowy pełen emocji i uczuć w towarzystwie wspaniałych głosów!
VIVA OPERA to doskonały pomysł na prezent dla każdej Mamy i nie tylko!

VIVA OPERA - Gala Operowo-Operetkowa z okazji Dnia Matki
Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu, 25.05.17, godz. 19.00

Bilety w cenie 40 zł/osoby (ulgowy) oraz 50 zł/ osoby (normalny) do nabycia w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu (pn-pt, 7.30-14.30).
Czas trwania koncertu: ok. 2 godziny (z przerwą)
Rezerwacja biletów: 32/ 278 08 02, 531 614 667.
Bilety dostępne: https://www.kupbilecik.pl/impreza-17144-miedzynarodowa.grupa.operowa.sonori.ensemble.zabrze.html