Zgłoś swojego kandydata

Podobnie jak w latach ubiegłych, również i w tym roku zostaną przyznane Nagrody Prezydenta Miasta Zabrze
w dziedzinie kultury. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu w dniu 30 września 2018 r. podczas koncertu galowego z okazji święta miasta.

Jak wynika z regulaminu, nagroda – indywidualna lub zbiorowa – przyznawana jest za wybitne osiągnięcia artystyczne oraz za szczególny wkład w rozwój bądź upowszechnianie kultury w naszym mieście.
Kandydatów do nagrody przedstawiają: związki twórcze i stowarzyszenia kulturalne, środowiska artystyczne
i naukowe, instytucje i placówki kultury oraz członkowie Jury.

Pisemne rekomendacje kandydatów należy składać w Wydziale Kultury i Dziedzictwa Urzędu Miejskiego w Zabrzu ul. Wolności 286, pok. 300 lub przesłać e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 września 2018 r.