Konkurs Piosenek Bożonarodzeniowych w języku angielskim

Regionalny Konkurs Piosenek Bożonarodzeniowych w języku angielskim
KOLĘDOWANIE Z SZEKSPIREM - CHRISTMAS SONGS AND CAROLS 2022

10 stycznia 2023 - przesłuchania

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji Regionalnego Konkursu Piosenek Bożonarodzeniowych w języku angielskim pod hasłem „Kolędowanie z Szekspirem” Christmas Songs and Carols 2022. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Zabrze Małgorzaty Mańki-Szulik.

W Konkursie mogą brać udział soliści oraz zespoły 2-5 osobowe złożone z uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych w podziale na trzy kategorie wiekowe:

• Przedszkole oraz uczniowie klas I-III
  • Uczniowie klas IV-VIII
  • Uczniowie szkół ponadpodstawowych

Każde przedszkole lub szkoła zgłasza do konkursu maksymalnie dwóch reprezentantów
(w tym: 2 solistów, 2 zespoły wokalne lub solistę i zespół). Uczestnicy Konkursu przygotowują 1 utwór o tematyce bożonarodzeniowej – w języku angielskim.

Termin składania zgłoszeń: do 21 grudnia 2022 r.

Zgłoszenia wraz ze zgodami należy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIOWA: TUTAJ

Przesłuchania odbędą się we wtorek 10 stycznia 2023 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu, ul 3 Maja 91a. O godzinie przesłuchań uczestnicy zostaną poinformowani mailowo lub telefonicznie.

Kontakt z organizatorami konkursu:

• telefonicznie: 508 606 633

Organizatorzy: Międzynarodowe Szkoły w Zabrzu, Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu, Fundacja Rozwoju Edukacji Międzynarodowej