MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W ZABRZU

contrast
fb
yt

Ścieżka powrotu

Niemieckie szlagiery w najlepszym wydaniu

img

Deutsche Schlager & Volksmusik – Gala

2 marca 2019 r., godz. 16.00 (sobota)

Zapraszamy na 3 godziny dobrej zabawy! Na widzów czeka wielkie SHOW, zabawa i śpiew! Wystąpią:

- Sandra Mo & Valentino- egzotyczny świat niemieckiego szlagieru. Znani z tamtejszych mediów, Goście TV MDR i programu Karela Gotta oraz "Wiedersehen macht Freude". U nas ze swoimi wielkimi przebojami i wspaniałymi kreacjami!

- "Die Schluchtenkracher"- muzycy z krwi i kości. Ich koncert to przygoda i przegląd niemieckich przebojów, od "Atemlos" do "Der schönste Platz ist immer an der Theke". Muzyka, którą znamy i kochamy! Zdobywcy wielu nagród i tytułów na niemieckiej scenie muzycznej.

- "Bettina" - Powerfrau! Show jakiego nie widziała jeszcze Polska! Ponad 10 instrumentów, na wielu z nich gra równocześnie. Zdobywczyni znaczących nagród, m.in "Fachmedienpreis". Bettina to show, muzyka, wspólny śpiew, zabawa oraz wiele, wiele humoru!

- Danuta Wiśniewska - była solistka Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk", z jej wielkim przebojem "Dziękować warto" przedstawi Państwu "stary, dobry niemiecki szlagier" oraz poprowadzi koncert pełen niespodzianek i wspólnej zabawy!


Cena: 80 zł / os. (miejsca nienumerowane)

Bilety dostępne:

- w kasie MOK - Zabrze, ul. 3 Maja 91a, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 14.30
- w kasie Kina ROMA - Zabrze, ul. Padlewskiego 4, od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 - 21.00, soboty i niedziele - w zależności od godzin seansów
- w serwisie
kupbilecik.pl.

Rezerwacje:

- pod nr tel. 32 278 08 02 lub 531 614 667

Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu, ul. 3 Maja 91a