MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W ZABRZU

contrast
yt

Ścieżka powrotu

Niemiecki szlagier w najlepszym wydaniu!

DEUTSCHE SCHLAGER & VOLKSMUSIK

15 listopada 2019 r., godz. 17.00

Zapraszamy na niezapomniany koncert wspaniałych gwiazd niemieckiej sceny, znanych z radia i telewizji!
Wystąpią dla Państwa:

• Selina i Loreen - robiące niesamowitą karierę w Niemczech. Wychowanki Ebehard Hertel - ojca Stefani Hertel. Moze kiedyś zagoszczą u nas wszyscy razem? To przedstawicielki przede wszystkim kierunku muzycznego „Volksmusik”. W ich wykonaniu usłyszymy m.in.:"Jetzt kommen die lustigen Tage”, "Hoch auf dem gelben Wagen", "Muß i denn, muß i denn..."

• Der Blonde Hans - zaśpiewa nam prawie wszystkie piosenki naszej młodości: "Junge komm bald wieder", "Seemann lass das Träumen","Caprifischer", "Sehnsucht nach Schlesien" i wiele innych, które znacie i kochacie!

• Konstanty Kasprzak i Ekaterina Shalaevacudowna para taneczna, zdobywcy najwyższej międzynarodowej klasy „S” w tańcu towarzyskim, uświetnią program swym wspaniałym występem!

• Danuta Wiśniewska – była solistka Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” z jej wielkim przebojem „Dziękować warto” - przedstawi Państwu swój repertuar oraz „stary, dobry niemiecki szlagier”. Poprowadzi koncert pełen niespodzianek i wspólnej zabawy!

Cały program to humor, wspólny śpiew, niespodzianki, a przede wszystkim porcja DOBREGO NIEMIECKIEGO SZLAGIERU !!!!

Cena: 55 zł / os. (miejsca nienumerowane)

Bilety dostępne:

- w kasie MOK - Zabrze, ul. 3 Maja 91a, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 14.30
- w kasie Kina ROMA - Zabrze, ul. Padlewskiego 4, od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 - 21.00, soboty i niedziele - w zależności od godzin seansów
- w serwisie kupbilecik.pl

Rezerwacje: