Koncert Noworoczny w MOK

koncert noworoczny, orkiestra muzeum górnictwa węglowego, orkiestra dęta, baner

KONCERT NOWOROCZNY
20 stycznia 2022 r., godz. 17.00

Miejski Ośrodek Kultury tradycyjnie zaprasza miłośników dobrej muzyki w najlepszym wykonaniu
do wspólnego świętowania początku roku 2022. Niezwykły, zarówno pod względem atmosfery,
jak i artystycznego czaru koncert wykona Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego pod batutą
Henryka Mandrysza oraz zaproszeni goście. Podczas koncertu usłyszymy i wspólnie zaśpiewamy najpiękniejsze kolędy i utwory świąteczne.

Soliści:
Anna Jaskółka-Haśnik
Ireneusz Miczka

Prowadzenie:
Wojciech Miczka

Bilety w cenie 10 zł/os. do nabycia w kasach Miejskiego Ośrodka Kultury (w dni robocze w godz. 7.00-15.00) oraz Kina ROMA (w dni robocze w godz. 14.00-22.00, w weekendy w godz. 17.30-21.00).

Rezerwacje pod numerami tel.: 32 278 08 02 lub 531 614 667.

Organizatorzy: Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu, Zabrzańskie Stowarzyszenie Kulturalne Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

Miejski Ośrodek Kultury
Zabrze, ul. 3 Maja 91a

*Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi w styczniu obostrzeniami.

plakat, koncert noworoczny, orkiestra dęta, Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego