Teatr Piasku w MOK - spektakl "Mały Książę"

baner promujący spektakl

TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY - SPEKTAKL „MAŁY KSIĄŻĘ”
17 września 2022r., godz. 17.00

Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki!

Zwyciężczyni programu "Mam Talent" Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting).

Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego show jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia. Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni.

„Mały książę” to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube,
uczone księgi.

Ceny biletów: 70, 80, 90 zł
Bilety do nabycia na stronie https://teatrpiasku.pl/ oraz w bileteriach:
Biletyna i KupBilecik

Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu
ul. 3 Maja 91a

Organizator: Galitsyna Art Group Sp. z o.o.

baner promujący spektakl