Język angielski dla dzieci

JĘZYK ANGIELSKI  - PROFILINGUA to kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 5-9 lat prowadzony w oparciu o autorską metodę SMILE. Dzieci używają języka obcego ćwicząc kompetencje komunikacyjne: przekonywania, negocjowania i prowadzenia dyskusji. Dzięki ciekawym pracom w grupie rozwijają umiejętności współpracy i dążenia do wspólnego celu. Kurs zawiera elementy STEAM (Science, Technology, Engineering, Art & Design, Maths) i CLIL (Content and Language Integrated Learning), co sprawia, że dzieci uczą się języka „przy okazji” poznawania świata i zabawy w doświadczenia z przyrody, fizyki, geografii, matematyki i kodowania. Dzięki temu w naturalny sposób łączą poznawany język z otaczającym światem. Uczą się również kultury krajów obcojęzycznych, by bez problemów odnaleźć się na przykład podczas wyjazdów za granicę.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godz. 18.10-19.20)

Zapisy na kurs pod numerem tel.: 511 069 657, 695 850 030