Zrób portret rodzinny w DOK Biskupice!

plakat z dwiema postaciami na tle starej gazety

PORTRET RODZINNY
24 i 25 maja 2023, w godz. 16.00-18.00
Dzielnicowy Ośrodek Kultury w Zabrzu-Biskupicach, ul. Kossaka 23

Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, rodziny, dziadków i przyjaciół na wyjątkowe wydarzenie w ramach obchodów Metropolitalnego Święta Rodziny!
Czego możecie się spodziewać? Otóż, 24 i 25 maja 2023 r. w godzinach 16:00-18:00 w specjalnie na tę okazję zbudowanym studiu fotograficznym w DOK Biskupice, będziecie mieli okazję sfotografować się ze swoimi bliskimi. Po profesjonalnym opracowaniu i wydrukowaniu otrzymacie klasyczny portret w prezencie! Studio będzie przygotowane w stylu retro, a portrety z efektem sepii staną się niezwykłą rodzinną pamiątką.
Nie możemy się doczekać, aby Was powitać! Serdecznie zapraszamy na zabawę w atelier, która potrwa przez dwa popołudnia - środę (24 maja) i czwartek (25 maja). Pamiętajcie, że portrety będziecie mogli odebrać od 1 czerwca.

Dzielnicowy Ośrodek Kultury w Zabrzu-Biskupicach
ul. Kossaka 23

plakat z dwoma postaciami na tle starej gazety