ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Ankieta jest przeprowadzana na zlecenie Urzędu Miejskiego w Zabrzu w ramach przygotowania dokumentacji aplikacyjnej do projektu: „Budowa Cyfrowych Usług Wspólnych dla interesariuszy Miasta Zabrze – CUWMZ”. Celem Ankiety jest zbadanie preferencji i potrzeb mieszkańców w zakresie udostępnienia e-usług, czyli możliwości załatwienia spraw urzędowych i administracyjnych drogą elektroniczną. Wyniki Ankiety zostaną przeanalizowane i na ich podstawie Miasto określi zakres usług, które w przypadku realizacji projektu będą mogły zostać udostępnione mieszkańcom – chodzi zarówno o możliwość załatwienia spraw drogą elektroniczną na linii Interesariusz – Urząd, jak i na linii Interesariusz – Inne Jednostki Organizacyjne (szkoły, instytucje kultury, instytucje miejskie, itd.)

Pobierz ankietę w wersji:

- elektronicznej https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDuGwZCop61yveFznzl7YtXpYI41Jys1UNLLIGs5q7bwpk9Q/viewform

- do wydruku_pdf