Zawód od kuchni

baner promujący wydarzenie

ZAWÓD OD KUCHNI
15 listopada 2023 r. w godz. 09.00 – 12.00

„Zawód od kuchni” to autorska inicjatywa PUP Zabrze skierowana do zabrzańskich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, umożliwiająca młodzieży spotkanie z przedstawicielami różnych zawodów. Idea takiego spotkania powstała z myślą i w trosce o młode pokolenie, mając na uwadze całożyciowe poradnictwo zawodowe. Wydarzenie umożliwia młodzieży bezpośrednią rozmowę z osobą wykonującą konkretny zawód, która często wpływa na decyzje dotyczące wyboru odpowiedniego kierunku kształcenia, zawodu i jest doskonałą okazją na weryfikację swojej wiedzy i wyobrażeń dotyczących swojej przyszłości w kontekście pracy na określonym stanowisku.

Informacje i zapisy uczestników: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu (Plac Krakowski 9), pokój 4.03
lub pod numerem tel. 32 277 90 09

Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu
ul. 3 Maja 91a