Ścieżka powrotu
Piotr Bałtroczyk w programie Stand-up 2025
PIOTR BAŁTROCZYK – „STAND-UP 2025”
8 lutego 2025 r., godz. 18.00
Piotr Bałtroczyk prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie. Naprawdę jest Bałtroczyk osobnikiem depresyjnym i monotematycznym (dzieci, samochody, motocykle).
W pracy nie pije, poza pracą z przyjemnością. Ma dwa garnitury, jeden elegancki, a drugi garnitur.
Według Bałtroczyka starość nie jest dla mięczaków. Być może do takich wniosków dochodzi człowiek, który z “Krainy Łagodności” przeszedł usłaną występami i popisami konferansjerskimi ścieżkę do sceny kabaretowej i stand-upu. Czyli od czego możemy rozpocząć opowieść o nim? Na pewno od zdania, że to wrażliwiec z pochodzenia.
A zatem czy jak w jednej z opowiadanych przez niego historyjek coś poszło nie tak?
No chyba raczej na pewno nie. Za każdym razem, gdy pojawia się na scenie wprowadza doskonałą atmosferę. Autoironia i wyjątkowy dystans do siebie i rzeczywistości pozwalają mu swobodnie nie tylko obcować z widzem, ale nawet się zaprzyjaźniać.
Gdy dodamy do tego barwne anegdotki z życia bliskich mu artystów otrzymujemy porcję doskonałej rozrywki na najwyższym poziomie.
Miłośnicy improwizacji z pewnością kojarzą postać Johna McPhersona w którą wcielał się w improwizowanym serialu “Spadkobiercy”. Jego bohater miał tam charakter o lekko czarnym zabarwieniu, a i tak widzowie pokochali go w tej roli miłością pierwszą. Aktualnie możecie spotkać Piotra Bałtroczyka na wielu polskich (choć nie tylko) scenach - tu nie ma zaskoczenia, chociaż odkrył w sobie duszę (bo wciąż nie wiemy czy ciało też) rolnika -
to dalej z ogromną pasją i zaangażowaniem ku radości tysięcy widzów występuje. Wciąż w roli konferansjera, czy z autorskim stand-upem. Tę drugą wersję polecamy szczególnie.
Jeśli w występach na żywo szukacie rozrywki, a w tej rozrywce inteligentnego żartu idźcie
na Bałtroczyka. Facet przeżył wiele i na szczęście dla nas wszystkich - o tym opowiada.
Bilety: 89-99 zł/os. do nabycia:
- w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury (czynna w dni robocze w godz. 7.00-15.00)
- w kasie Kina ROMA (czynna w dni robocze w godz. 14.00-21.00, w weekend w godz. 18:00-20:00)
- w serwisie KupBilecik
- w serwisie Biletyna
Miejsca numerowane.
Organizator: Maestrovip
Miejski Ośrodek Kultury
Zabrze, ul. 3 Maja 91a