Kwiaty, kwiaty

Serdecznie zapraszamy miłośników kwiatów oraz entuzjastów piękna na warsztaty florystyczne do Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu.

Rozpoczęcie zajęć - wrzesień 2016r.

Uczestnicy zajęć poznają na nich podstawy florystycznego rzemiosła. Warsztaty poprowadzi Joanna Kłobucka – technik florysta, związana z kwiaciarnią Róża w Gliwicach, zawodowo ukształtowana przez mistrzynię Małgorzatę Niską. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów prowadzonych przez wysokiej klasy florystów, m.in. Tomasza Maksa Kuczyńskiego oraz Agnieszkę Kobus. Autorka wielu aranżacji, m.in. restauracji Magdy Gessler „U Fukiera” i  Multikina w Zabrzu.

Szczegóły pod numerem: 32 278 08 02 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.