Festiwal tańca dla dzieci

W TROSCE O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO DZIECI PODJĘTA ZOSTAŁA DECYZJA O PRZENIESIENIU
IX OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TAŃCA IGRASZKI NA TERMIN PÓŹNIEJSZY.

O NOWYM TERMINIE POINFORMUJEMY W STOSOWNYM CZASIE.

IX OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA IGRASZKI,  ZABRZE 2020

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Igraszki, który przeznaczony jest dla dzieci tańczących w wieku od 3 do 8 lat. Festiwal adresowany jest do przedszkoli publicznych i niepublicznych, szkół podstawowych, szkół tańca, ośrodków kultury, w tym placówek z oddziałami integracyjnymi. Do konkursu można zgłaszać solistów, duety oraz zespoły.

Na zgłoszenia czekamy do 24 lutego 2020 roku.

Przesłuchania konkursowe
11 marca , od godz. 9.30

Nie przegap szansy na zwycięstwo! Zapisz się już dziś wysyłając kartę zgłoszeniową.

Koncert Galowy
20 marca, godz. 17.00
Bilety: 10 zł /os.

W trakcie koncertu ogłoszeni zostaną zwycięzcy Festiwalu oraz zostaną rozdane nagrody pieniężne oraz rzeczowe! W tym dniu na laureatów Festiwalu oraz publiczność czekać będą niezapomniane wrażenia!

KARTA ZGŁOSZENIOWA
KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI IX OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TAŃCA IGRASZKI, ZABRZE 2020