MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W ZABRZU

contrast
fb
yt

Ścieżka powrotu

Dla pasjonatów fotografii

Baner promujący Klub Fotograficzny, zawierający zdjęcia przedstawiające kobiety, krajobraz oraz aparat.

OKO KLUB FOTOGRAFICZNY MOK ZABRZE

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach OKO Klubu Fotograficznego MOK Zabrze, które będą odbywać się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu. Wstąpić do Klubu może każdy lubiący fotografować, niezależnie od poziomu swoich umiejętności. Czekają na Państwa ciekawe spotkania stwarzające okazję
do dyskusji. Zapraszamy miłośników fotografii, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności oraz dzielić się między sobą posiadanym doświadczeniem. Zajęcia obejmować będą zarówno teorię, jak i praktykę.

Spotkania poprowadzi Robert Hościło - zawodowy fotograf, na co dzień wykonujący sesje studyjne oraz organizujący warsztaty fotograficzne. Uwielbia podróżować i nurkować w dalekich zakątkach naszego globu. Interesuje się fotografią podróżniczą, podwodną, studyjną i portretem.
Współpracował z National Geographic i jest założycielem największej Grupy fotograficznej na Śląsku -
TRON Śląski Klub Fotograficzny. Dzięki współpracy z wieloma firmami w branży fotograficznej oraz fotografami, z powodzeniem realizuje się jako organizator imprez, warsztatów, wyjazdów i plenerów fotograficznych w kraju i za granicą.
Ceni solidne podstawy, indywidualne podejście do tematu fotograficznego oraz emocje, które autor zdjęcia
przekazuje w fotografii.

Terminy spotkań: poniedziałki (18:00)
Opłata: 80 zł / miesiąc

Zapisy telefoniczne: 32 278 08 02 lub 531 614 667 lub e-mailowe: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu
ul. 3 Maja 91a

Plakat promujący Klub Fotograficzny, zawierający zdjęcia przedstawiające kobiety, krajobraz oraz aparat.