Uwaga! Zmiana terminu wydarzenia!

baner, musical, kopciuszek

"KOPCIUSZEK - ZAMIENIŁ SIĘ SEN W RZECZYWISTOŚĆ" - musical
12 czerwca 2021 r., godz. 16.00

Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu na wyjątkowy musical!
„Kopciuszek - zamienił się sen w rzeczywistość” to pierwsza produkcja przygotowana przez Stowarzyszenie na rzecz wspierania osób uzdolnionych artystycznie „MusicALL”.
Musical na podstawie baśni braci Grimm. Po pięciu latach od premiery spektakl uległ sporym zmianom
i w roku 2021 możemy go zobaczyć już w nowej odsłonie. Jedna dodatkowa piosenka
i jeden motyw muzyczny sprawiły, że od teraz w Kopciuszku będziemy mogli usłyszeć aż 12 piosenek. Również warstwa tekstowa została poprawiona, a sceny prezentują się zupełnie inaczej niż podczas premiery. Zapraszamy do zapoznania się z nową wersją spektaklu.

W spektaklu wystąpią osoby w wieku od 7 do ponad 20 lat - podopieczni i członkowie stowarzyszenia.

Produkcja: Bartosz Banasik
Reżyseria:
Bartosz Banasik (do 2019 roku Anna Snopek)
Scenariusz, muzyka, teksty piosenek:
Bartosz Banasik
Choreografia:
Daria Resztak
Aranżacje:
Krzysztof Prętkiewicz
Scenografia:
Aleksandra Żurawska, Zbigniew Chrószcz

W związku z trwającym stanem epidemii wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym.
Prosimy o zapoznanie się  z Regulaminem organizacji wydarzeń w MOK (
www.mok.art.pl) oraz wytycznymi GIS (www.gis.gov.pl). Prosimy o zabranie wypełnionych Oświadczeń o stanie zdrowia (https://bit.ly/3bLf4fD). W przypadku braku możliwości wydruku formularza, będzie on dostępny
przed wydarzeniem.

Czas trwania: 60 minut (bez przerwy)
Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu, ul. 3 Maja 91a
Bilety (miejsca nienumerowane): 20 zł / os.
(do zakupienia w dniu wydarzenia)
Zachęcamy do rezerwacji telefonicznych: 32 278 08 02 lub 531 614 667 - ilość miejsc
jest ograniczona!

plakat, kopciuszek, musical