Stand-up / Olka Szczęśniak

stand-up
comedy

8 października 2021 r., godz. 20.00

Olka Szczęśniak występuje ze swoim najnowszym programem ''Wszyscy jesteśmy hipokrytami". Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Poprzedni program przyniósł jej sporo nowej widowni.

Tym razem usłyszycie o problemach millenialsów: pogoń za wymarzonym domem, życie z psem w bloku, różnice pokoleniowe na rodzinnych spotkaniach, próba odnalezienia się we współczesnych mediach społecznościowych. Jeżeli nie masz problemu z tematami tabu, zapraszamy serdecznie!

* Zakaz nagrywania występów.
* Występ dla osób powyżej 18. roku życia.

* Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.

W związku z obecną sytuacją w Polsce, kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne:
- Ograniczenie miejsc do obowiązujących obostrzeń.
- Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania
ust i nosa.
- Kupujący bilet oświadcza, że nie jest na kwarantannie i nie ma objawów choroby oraz akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Bilety: 45 zł/os. (bilety dostępne w serwisie KupBilecik)

Miejsca numerowane.

Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu