Robotyka dla dzieci

środy

16:30 grupa 4-6 lat - LEGO® - ROBOTYKA DLA JUNIORA
17:45 grupa 7-10 lat - MŁODY ROBOTYK - LEGO®

BRICKS 4 KIDZ zaprasza dzieci w wieku 3-12 lat na zajęcia podczas których Uczestnicy uczą się, budują, bawiąza pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®.
Każdy model to nie tylko budowanie, ale również prezentacja na temat danego przedmiotu
,
która atrakcyjnie i skutecznie poszerza wiedzę dzieciaków. Zajęcia rozwijają u dzieci percepcję słuchową, pamięć wzrokową oraz sprawność manualną. Poszerzają ich wiedzę o podstawowe informacje na temat zagadnień matematycznych, biologicznych, zjawisk przyrodniczych, architektury, fizyki, geografii.
Zaznajamiają uczestników z nowymi technologiami, ucząc ich podstaw programowania, czyli umiejętności która jest absolutną podstawą w rozwijaniu każdego dziecka w XXI wieku!

Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem tel. 607-708-026.