MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W ZABRZU

contrast
fb
yt

Ścieżka powrotu

Zajęcia sportowe

ZAJĘCIA SPORTOWE - FIT BODY CAT PRACOWNIA ŚWIADOMEGO RUCHU ANETA RATAJCZAK

Plakat promujący zajęcia sportowe z harmonogramem

PONIEDZIAŁKI
17:00 Tabata
Cudowne zajęcia interwałowe mające za zadanie spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie, kształtowanie sylwetki, podnoszenie wydolności organizmu, kondycję. Zajęcia na których każdy z Was ćwiczy na poziomie swoich możliwości progresując z treningu na trening.
18:15 Pilates
Zajęcia prozdrowotne z dużym naciskiem na mobilizacją kręgosłupa, wzmacnianie mięśni głębokich oraz wysmuklanie mięśni poprzez rozciąganie.

WTORKI
18:00 TBC/BPU
Zajęcia poprawiające naszą wytrzymałość mięśniową, kształtujące oraz wzmacniające nasz układ ruchu z naciskiem na brzuch, pośladki i uda przeplatane ćwiczeniami na obręcz barkową i plecy.
19:15 Stretching + Automasaż
Zajęcia rozciągające różne partie mięśniowe wraz z masażem powięzi wykonywanym przy użyciu różnego rodzaju rollerów. Rodzaj zajęć bardzo istotny dla zachowania odpowiedniego tonusu mięśniowego oraz ogólnej równowagi mięśniowej tak bardzo potrzebnej każdemu z nas w dzisiejszych czasach.

ŚRODY
17:00 Maxi spalanie
Zajęcia siłowo-kondycyjno-wzmacniające czyli najprościej mówiąc zajęcia ogólnorozwojowe. 
Kształtują naszą sylwetkę, spalają tkankę tłuszczową, poprawiają kondycję, wydolność organizmu, wytrzymałość mięśniową i ich siłę.
18:15 Pilates
Poprawa mobilności kręgosłupa, wzmacnianie mięśni głębokich, delikatne rozciąganie. Zajęcia spokojne na matach z różnorodnymi przyborami.

 

Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem tel. 603 602 980.