Poznaj ciekawe zawody

baner, wydarzenie, zawód od kuchni,

ZAWÓD OD KUCHNI

15 listopada 2021 r., w godz. 9.00 – 12.00

„Zawód od kuchni” to autorska inicjatywa PUP Zabrze skierowana do zabrzańskich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, umożliwiająca młodzieży spotkanie z przedstawicielami różnych zawodów. Idea takiego spotkania powstała z myślą i w trosce o młode pokolenie, mając na uwadze całożyciowe poradnictwo zawodowe. Umożliwiamy młodzieży bezpośrednią rozmowę z osobą wykonującą konkretny zawód, która często wpływa na decyzje dotyczące wyboru odpowiedniego kierunku kształcenia, zawodu i jest doskonałą okazją na weryfikację swojej wiedzy i wyobrażeń dotyczących swojej przyszłości w kontekście pracy na określonym stanowisku.

Informacje i zapisy uczestników: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu, Plac Krakowski 9 lub pod numerem tel. 32 277 90 09.

Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu ul. 3 Maja 91A

Organizatorzy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu i Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu

niebieski plakat imprezy Zawód od kuchni, 4 osoby prezentujące zawody