Trzecia edycja Konkursu za nami

ZOBACZ FOTOGALERIĘ

Miejski Konkurs Piosenek Bożonarodzeniowych w języku angielskim
"Kolędowanie z Szekspirem" Christmas Songs and Carols 2021

W związku z zaistniałą sytuacją pandemiczną w kraju, wzrostem zakażeń oraz w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników III edycji Miejskiego konkursu „Kolędowanie z Szekspirem Christmas Songs and Carols 2021”, Organizatorzy podjęli decyzję o zmianie formy przeprowadzenia konkursu na zdalną.

Główne postanowienia regulaminu konkursu pozostają bez zmian, zmienia się jedynie sposób organizacji konkursu oraz przesłuchania uczestników. Termin trwania konkursu zostaje wydłużony.

Prosimy wszystkich opiekunów zgłaszających uczestników, o przygotowanie nagrania (filmiku) z występem ucznia lub zespołu. Nagranie należy wgrać na serwer na stronie https://wetransfer.com/, a wygenerowany do pobrania pliku link, należy przesłać na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , najpóźniej do piątku - 4 lutego 2022 r.

Ważne terminy:

- Termin nadsyłania nagrań z występem uczestników – piątek, 04.02.2022 r.
- Obrady jury konkursu – wtorek, 08.02.2022 r.
- Wręczenie nagród oraz występ finalistów – środa, 09.02.2022 r. godz. 10:00 - Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu.

Nagrodzeniu uczestnicy, którzy zostaną zaproszeni na występ finałowy oraz wręczenie nagród, zostaną o tym fakcie powiadomieni telefonicznie we wtorek 08.02.2022 r., po posiedzeniu komisji konkursowej. Dyplomy za udział w konkursie zostaną przesłane do Państwa placówek pocztą.

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Miejskiego Konkursu Piosenek Bożonarodzeniowych
w języku angielskim pod hasłem „Kolędowanie z Szekspirem” Christmas Songs and Carols 2021.
Konkurs objęty jest patronatem Prezydent Miasta Zabrze Pani Małgorzaty Mańki-Szulik.

Organizatorzy: Fundacja Rozwoju Edukacji Międzynarodowej, Międzynarodowe Szkoły w Zabrzu
oraz Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu.

REGULAMIN I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY