Stand-up w MOK

ANTONI SYREK-DĄBROWSKI – „Życie” - stand-up
Support: Łukasz Kowalski z programem "I tak się powoli żyje"

17 października 2022r., godz. 19.00

Antoni Syrek Dąbrowski wystąpi w MOK ze swoim piątym, pełnym programem stand-upowym pt. "Życie". Antoni Syrek-Dąbrowski: komik, improwizator, scenarzysta, aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Wziął udział w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up! oraz Tylko dla dorosłych w TVP2. Udało mu się również zakwalifikować do programu Stand-up Express - kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej, gdzie występował po angielsku.
Improwizacji komediowej uczył się od mistrzów tej formy w teatrze "iO" w Chicago.
Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze "Hofesinka", który co tydzień można oglądać na deskach Klubu Komediowego w Warszawie.

Czas trwania: ok. 1,5 godziny

Bilety w cenie 50 zł/os. do nabycia w serwisie KupBilecik.pl
Miejsca nienumerowane.

* Wydarzenie dla dorosłych.
* Brak zgody na nagrywanie audio/video.
* Osoby przeszkadzające podczas wydarzenia zostaną wyproszone bez zwrotu pieniędzy za bilet.

Organizator: Stand-up Polska Sp. z o.o.

Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu
ul. 3 Maja 91a