Cykl szkoleń dla pracodawców

turkusowy baner promujący cykl szkoleń

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu zaprasza na cykl spotkań dla pracodawców pt. NIEPEŁNOSPRAWNI W PRACY dotyczący zatrudniania osób z niepełnosprawnościami. To doskonała okazja do przybliżenia tego niezwykle istotnego i aktualnego tematu oraz zachęcenia do współpracy z osobami niepełnosprawnymi.

Pierwsze spotkanie pt. "Jak zadbać o zdrowie psychiczne pracowników?" poświęcone będzie zagadnieniom związanym z depresją oraz zaburzeniami somatycznymi.

Wydarzenie odbędzie się w Kinie ROMA w Zabrzu przy ul. Padlewskiego 4
w dniu 7 grudnia 2022 roku w godzinach 13:30-15:00.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu pod numerem telefonu 32 277-90-30.

Zgłoszenia można kierować na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając nazwę firmy, imię i nazwisko uczestnika oraz nr telefonu do 30 listopada 2022r.

Organizatorzy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu, Stowarzyszenie MOST, Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu

turkusowy plakat promujący cykl szkoleń