Błażej Krajewski - majowy stand-up

baner przedstawiający mężczyznę siedzącego na ośle

BŁAŻEJ KRAJEWSKI – „Mustang” - stand-up comedy
10 maja 2023 r., godz. 20.00

Zapraszamy na znakomity wieczór stand-up comedy! Błażej Krajewski powraca ze swoim najnowszym programem „Mustang”!

Bydgoski komik znany z opowiadania historii z rodzinnego miasta. Przez lata parał się wieloma zawodami (głównie miłosnymi). Komediowe doświadczenie zbierał pracując w wielu różnych zawodach.
Na scenie wyróżnia się przede wszystkim świetnym talentem lektorskim i doskonale naśladuje głosy postaci znanych ze świata popkultury.

„Mustang” to opowieść o rozstaniu i odnajdowaniu się w wolności, przepełniona historiami z życia, które z pewnością nie należy do nudnych.

Nie zabraknie błyskotliwych obserwacji, humoru i zabawnych autorefleksji. Daj się zabrać na komediową przygodę tytułowym mustangiem! Oprócz Błażeja wystąpi także support.

Czas trwania: ok. 1,5 godz.

Bilety w cenie 60 zł/os. dostępne w serwisie KupBilecik
Miejsca nienumerowane.

Miejski Ośrodek Kultury
Zabrze, ul. 3 Maja 91a

* Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
* Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
* Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.

plakat promujący stand-up przedstawiający mężczyznę siedzącego na ośle