MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W ZABRZU

contrast
fb
yt

Ścieżka powrotu

Spektakl w DOK Biskupice

baner przedstawiający 5 kobiety i 1 mężczyznę w strojach z epoki

 

Spektakl Teatru Off-Road “Gruss aus Buenos Aires”
25 marca 2023, godz. 18.00

Serdecznie zapraszamy na spektakl “Gruss aus Buenos Aires” w wykonaniu Teatr Off-Road który odbędzie się w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Biskupice 25 marca (sobota) o godzinie 18:00.
Spektakl Teatru Off-Road “Gruss aus Buenos Aires” to zaproszenie do podróży w czasie i przestrzeni. Opowiada o procederze mającym miejsce na terenie Śląska od końca XIX w. i obejmującym swym zasięgiem nawet Buenos Aires. Ciemne przejścia, kręte korytarze i zakątki, o których istnieniu wiedzą nieliczni. Jakie sekrety może w sobie ukrywać tak piękny budynek katowickiego dworca? Jaka historia czai się w samym czarnym sercu Śląska?

Tekst: Katarzyna Szarla
Muzyka: Kuba Gaweł
Rekwizyty i Kostiumy: zespół
Ruch sceniczny: Wiktoria Frąckowiak, Aleksandra Kądziołka oraz zespół
Występują: Anna Braun, Aleksandra Kądziołka, Sandra Zowada, Maria Rorot, Julia Krzywicka, Marta Zamora, Wiktoria Frąckowiak, Arkadiusz Nadarzewski oraz Mateusz Barczyk.

Spektakl powstał w ramach festiwalu Katowicka Runda Teatralna.
Spektakl wyróżniony Nagrodą Publiczności za najlepszy spektakl oraz Nagrodą Specjalną dla zespołu przyznaną przez Jury podczas Katowickiej Rundy Teatralnej.

Bilety w cenie: ulgowy 15 zł / normalny 20 zł - w celu zakupu prosimy o kontakt poprzez stronę na Facebook'u Teatr Off-Road lub z poszczególnymi członkami zespołu.
W razie problemów prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej.

*Obowiązuje limit miejsc.
**Spektakl dla widzów od 16 roku życia.

plakat promujący spektakl teatralny przedstawiający 5 kobiet i 1 mężyczyznę w strojach z epoki