Wakacyjne warsztaty kaletnicze

RĘCZNIE SZYTE GRUBYMI NIĆMI - Warsztaty kaletnicze - Małe elementy galanterii skórzanej
21 lipca 2023, godz. 16.00

Zapraszamy na warsztaty kaletnicze podczas których nauczysz się ręcznego szycia ze skóry. Na warsztat bierzemy tym razem małe elementy galanterii skórzanej (piórniki, portfele, etui itp.). Cały proces tworzenia przebiega "bez napinki" i żargonu z kosmosu.

Pracujemy w małej grupie, krok po kroku. Każdy uczestnik wraca do domu z gotowym cackiem.
Używamy wysokiej jakości materiałów (skóry garbowane roślinnie)
i profesjonalnych narzędzi.

W Najmniej Odpowiednim Momencie dba o jakość i przyjemną atmosferę podczas pracy - zapach, faktura skóry, szum narzędzi... to prawdziwa uczta sensoryczna dla poszukiwaczy nowych doświadczeń!

Koszt: 150 zł / os.
Czas trwania: ok. 4h
Zapisy: poprzez formularz zgłoszeniowy – TUTAJ lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu
ul. 3 Maja 91a