Warsztaty detektywistyczne na ferie

SKRADZIONE MOKASYNY – warsztaty detektywistyczne
5-9 lutego 2024, godz. 9.30 - 14.30

Spisek o którym huczy całe miasto, ale nikt nie wie kto się za nim stoi. Każdego dnia odkrywaj kolejne elementy układanki, aby znaleźć jej rozwiązanie. Kto kryje się za całym spiskiem?
Czy uda Ci się przechytrzyć złodziei? Wciel się w detektywa i podążaj śladem kolejnych tropów.
Warsztaty detektywistyczne na zasadach escape roomu, każdego dnia uczestnicy będą poznawali nowe elementy układanki, które po kolei będą składać się na rozwiązanie tytułowej zagadki.
Warsztaty obejmują: codzienne czytanie nowego fragmentu opowieści o skradzionych MOKasynach, szukanie poszlak w obrębie obiektu, rozwiązywanie zagadek, naukę kodowania i szyfrowania, a także poznawanie technik przeprowadzania śledztwa oraz wizyty w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach
na terenie Zabrza.

Wiek uczestników: od 8 do 15 lat

Cena warsztatów: 300 zł / os. cena obejmuje 5 dni warsztatów (poniedziałek-piątek)

Zapisy: Drogą mailową ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) bądź telefoniczną (32 278 08 02 lub 531 614 667)

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy: Grupa 88 Bartosz Banasik, Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu

REGULAMIN WARSZTATÓW

ZGODA NA UDZIAŁ W WARSZTATACH

plakat promujący warsztaty detektywistyczne z informacjami