Urodziny z Kulturką

baner z balonami i informacjami o ofercie urodzinowej

URODZINY z KULTURKĄ
Podaruj swojemu dziecku niepowtarzalny prezent urodzinowy!

Dzień urodzin Twojego dziecka to wyjątkowy moment, a my sprawimy, że stanie się jeszcze bardziej magiczny! Miejski ośrodek Kultury w Zabrzu serdecznie zaprasza na nasze nowe, fascynujące urodziny tematyczne. Do wyboru gotowe scenariusze, ale możemy również stworzyć indywidualny scenariusz na miarę potrzeb i zainteresowań Twojego dziecka.

ZAPEWNIAMY:

Sale w wyjątkowym miejscu, w którym rozwijała się kultura naszego miasta, od 2,5 do 3 godzin animacji prowadzonych przez doświadczonych animatorów, pamiątkę urodzinową dla każdego uczestnika.

PONADTO GWARANTUJEMY:

Edukacyjną przygodę!
Nasze zajęcia nie tylko bawią, ale także uczą. Dzieci zdobędą nowe umiejętności i wiedzę.

Świetną zabawę!
Urodziny z kulturką to mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy w towarzystwie przyjaciół.

Niezapomniane chwile!
Stworzymy atmosferę, która sprawi, że ten dzień pozostanie w pamięci na zawsze.

TEMATY URODZIN

Młody Fotograf
Rozbudź w swoim dziecku pasję do sztuki fotografii!

Przygoda z Fotografią Studyjną:
dzieci w wieku od 9 lat wzwyż będą miały okazje wejść do fascynującego świata profesjonalnego studia fotograficznego. Nauczymy je podstawowych technik fotograficznych, jak korzystać z aparatu, a także zapoznamy z tajnikami pracy fotografa studyjnego.

Sesja Fotograficzna dla Maluchów: dzieci będą mogły stać się małymi artystami, tworząc własne ujęcia.

Pamiątka dla każdego: cyfrowa odbitka
Grupa wiekowa: 6-12 lat

-----------------------------------------------------

Druha we mnie masz! Czuj czuj czuwaj!

Chcesz aby Twoje dziecko wkroczyło z nami na szlak?
Harcerstwo to nie tylko niesamowita przygoda, ale także możliwość zdobycia sprawności na całe życie. Zapraszamy na wyjątkowe przyjęcie urodzinowe prowadzone przez doświadczoną harcerkę, dzięki której Twoje dziecko doświadczy niesamowitej przygody. Zróżnicowane scenariusze w zależności od wieku i płci.

Grupa wiekowa: 6-12 lat
Liczba dzieci: 15-20 osób

Mokuś kontra Straszydła

Tylko dla odważnych!
Urodzinowe spotkanie ze śląskim straszydłem mieszkającym w piwnicy M(r)OKU. Dzieci przeniosą się z nami do świata z Bajki o Boroku i Beboku, aby odkryć czy Bebok jest taki straszny jak go malują? Stworzą węglem jego portret z wyobraźni. Rozwiążą Śląską słowną zgadywankę. Przeczeszą piwnice M(r)OKU w jego poszukiwaniu. Wręczanie prezentów odbędzie się podczas wyjątkowego rytuału. W trakcie przyjęcia odbędą się również warsztaty, podczas których stworzą straszydła z gliny.

Grupa wiekowa: 8-12 lat

Indywidualne.

Stwórz z nami Niezapomniane Urodziny!
W Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu spełniamy marzenia, tworząc idealne przyjęcie dla Twojego dziecka. Wejdź z nami do świata magii, bajki, gier lub relaksu. Z nami nie ma rzeczy niemożliwych, stworzymy dla Twojego dziecka urodziny szyte na miarę!

Grupa wiekowa: 8-12 lat

Adres:

Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu
ul. 3 Maja 91a
41-800 Zabrze

Kontakt:

Tel.: 32 / 278 08 02
Tel.: 531 614 667

Rezerwacja:

Miejski Ośrodek Kultury: Magdalena Masoń, tel.: 531 614 667
Młody Fotograf  - Piotr Tenczyk, tel.: 693 286 930
Druha we mnie masz!  - Katarzyna Mertas, tel.: 691 149 368