Bajkowy koncert

baner z bajkowymi postaciami promujący koncert

Interaktywny Koncert Muzyki Bajkowej
25 maja 2024 r., godz. 17.00

Chcesz pokazać dzieciom coś niezwykłego? A także sam wziąć udział w czymś wyjątkowym?
Zapraszamy na instrumentalny Koncert Muzyki Bajkowej na żywo!

Specjalnie dla młodych widzów, artyści wykonają utwory z filmów „Mulan”, „Pocahontas”, „Kraina Lodu”, „Księżniczka i Żaba”, „Zaplątani”, „Herkules”, „Toy Story”, „Mała Syrenka”, „Piękna i Bestia”, „Król Lew” i wielu innych…

Dzieci w trakcie koncertu:

• będą śpiewać;
  • będą grać na muzycznych instrumentach;
  • będą mogły aktywnie uczestniczyć w koncercie;
  • rozwiną swoje muzyczne umiejętności.

Dzieci mogą przynieść na koncert swoje ulubione instrumenty, elementy perkusyjne, takie jak: tamburyna, grzechotki, bongosy, bębenek… To wszystko pomoże stworzyć niepowtarzalny dźwięk podczas koncertu! Dzieci zostaną zaangażowane do klaskania, śpiewania, tupania – i wielu innych aktywności, które dostarczą im moc pozytywnych wrażeń! Podczas koncertu przewidziane są  również zagadki i ciekawostki związane z popularnymi filmami dla dzieci.

Koncert poprowadzą uzdolnieni instrumentaliści posiadający profesjonalne doświadczenie w pracy z dziećmi, a także wieloletnie doświadczenie w występach scenicznych.

PRZYJDŹ I ZAGRAJ Z NAMI NA ŻYWO!

Czas trwania: ponad 1 godz.
Koncert rekomendowany dla publiczności w wieku od 3 do 103 lat.

Bilety od 75 do 105 zł/os. do nabycia:

- w serwisie Biletyna
- na stronie Hype Global

Miejsca numerowane.

Organizator: Hype Global Production, TARGREM Sp. z o.o.

Miejski Ośrodek Kultury
Zabrze, ul. 3 Maja 91a

plakat z bajkowymi postaciami i informacjami o koncercie